Разгледайте сайтовете на изброените по-долу супермаркети и ще добиете добра представа за това какви са цените на различните стоки.

London Drugs може да се пречисли към така наречените средна класа супермаркети, за ралика от българските тук можете да си купите дори компютър. Обслужването е добро, ако си купите нещо което после решите че не ви харесва можете да го върнете без проблем

FutureShopтова безпорно е най-голямата верига от магазини за електроника, тук можете да намерите всякакъв вид електроника, компютри, аудио-видео, битова техника, телефони – наземни и безжични и др. на конкурентни цени – те са разположени в повечето части на града. Един от най-големите им магазини се намира в Richmond.

Canadian Tireсупермаркет за какви ли не домакински джунджурии, потребителски стоки, аксесоари за кола, инструменти, кабели и др.

Home Depot огромен магазин за абсолютно всякакви строителни материали, инструменти, вътрешно и външно обзавеждане, домашни цветя, дом. аксесоари, потребителски стоки.

SEARSтази верига магазини беше номинирана за най-добрия “retailer” и може да се каже че се намира в горната класа магазини, има различни видове потребителски стоки, електроника, много видове дрехи, домакински прибори и аксесоари.

The Bayтова е верига магазини от различен характер, фирмата майка е Hudson’s Bay Company тя има две популярни марки The Bay и Zellers които представляват различни магазини.

STAPLES– верига хипермаркети за офис материали, офис оборудване, обзавеждане, консумативи, услуги: ксерокопиране, визитки, разпечатване, подвързване.

IKEAобзавеждане, потребителски стоки, домашна техника.

OfficeDepotвсичко за офиса

SportMartвсякакви спортни стоки, екипировка, уреди, облекла, обувки, колела.

COSTOCOверига хипермаркети за хранителни стоки, която прилича на Метро в България.

7-elevenмалки супермаркети за хранителни стоки с добро обслужване, качествени стоки и … по-високи цени.

Metrotownнай-големия “shoping centre” в Британска Колумбия, разположен е в Бърнаби.

The Brickоще една от най-големите вериги магазини (66 хипермаркета в цяла Канада) за електроуреди, мебели, електроника, обзавеждане.

United Furnitureнай-голямата верига магазини за мебели

Sport Checkедин от най-популярните магазини за спортни стоки, облекла, обувки, екипировка

 

a&b sound- www.absound.ca
A-power Computer- www.a-power.com
Amre supply- www.amresupply.com
Anitec Computer- www.anitec.ca
BC Liquor- www.bcliquorstores.com
BC Fasteners & Tools- www.bcfasteners.com
Best Buy- www.bestbuy.com
Canadian Tire- www.canadiantire.ca
Compu Trak System- www.computraksystem.com
Costco- www.costco.ca
Dollar Store- www.dollarstore.ca
IKEA- www.ikea.ca
Future Shop- www.futureshop.ca
Generic Technology- www.genericcomputer.com
Hbc- www.hbc.com/landing.html
Home Hardware- www.homehardware.ca
Home Outfitters- www.hbc.com/giftregistryHO
Home Depot- www.homedepot.com
House of Tools- www.houseoftools.com
Liquidation World- www.liquidationworld.com
London Drugs- www.londondrugs.com
Lordco- www.lordco.com
M&M Meet Shops- www.mmmeatshops.com
Market Place- www.marketplaceiga.com
Mark`s Work Wearhouse- http://www2.marks.com/
Metrotown- www.metrotown.ca
MDG- www.mdgdirect.ca
Michaels- www.michaels.com
NAPA- www.napaonlinecanada.com
NCIX- www.ncix.com
Office Depot- www.officedepot.ca
Outdoor Depot- www.outdoordepot.ca
Pet Cetera- www.petcetera.ca
Powersonic Computer- www.powersonic.ca/shop
President`s Choice- www.presidentschoice.ca
Radio Shack- www.radioshack.com
Rona- www.rona.ca
Rock Auto- www.rockauto.com
Safeway- www.safeway.com
Save on Foods- www.saveonfoods.com
Sears- www.sears.ca
Shoppers Drug Mart- www.shoppersdrugmart.ca
Sleep Country- www.sleepcountry.ca
Source- www.thesourcecc.com
Sport Mart- www.sportmart.ca
Staples- www.staples.ca
Sunbury Cedar- www.sunburycedar.com
Super Grocer & Pharmacy- www.supergrocer.ca
Superstore- www.superstore.ca
T&T Supermarket- www.tnt-supermarket.com
The Bay- http://www.hbc.com/bay/welcome.asp?content=flash
The Salvation Army- www.thriftstore.ca
The Source- www.thesourcecc.com
Toys”Я”- www.toysrus.ca
Thrifty Foods- www.thriftyfoods.com
Value Villige- www.valuevillage.com
Vastech computer- www.vastechcomputer.com
Vision- www.visions.ca
Wal-Mart- www.walmart.ca
Winners- www.winners.ca
XS Cargo- www.shopxscargo.com
Zellers- http://www.hbc.com/zellers/